Aj v tých najnáročnejších projektoch

ZOHĽADŇUJEME VAŠE POŽIADAVKY. ZÁROVEŇ SA SNAŽÍME VAŠE PREDSTAVY REALIZOVAŤ LEPŠIE, AKO STE OČAKÁVALI.

Landscape Design

V BRATISLAVE NA STRECHE

s Architektami Cityprojekt

PREMENA V RUŽINOVE

Landscape Design

VODA V MESTE

Landscape Design

OÁZA V CENTRE

S Architektami Cityprojekt

REZIDENCIA V TRENČÍNE

Landscape Design

PRÍRODNO V PIEŠŤANOCH

Landscape Design

BONSAJE A SKALY

S Architektami Cityprojekt

NA TERASÁCH V RAJI

Landscape Design

PESTOVANIE S DEŤMI

Landscape Design

SO ZIMNOU ZÁHRADOU

Landscape Design

WELLNESS ZÓNA

S Architektami Cityprojekt

PRI BAZÉNE S AKCENTAMI

Na základe predchádzajúcej konzultácie vypracujeme štúdiu. Štúdia obsahuje kompozičné riešenie priestoru, t.j. pôdorysné prípadne priestorové zobrazenie spevnených plôch, vodných prvkov, trávnatých plôch, stromov, záhonov a drobných stavieb. Na základe odsúhlasenej konečnej varianty vypracujeme rozpočet. Ak máte záujem o zhotovenie diela svojpomocne alebo ocenenie inou realizačnou firmou, vypracujeme na požiadanie projektovú dokumentáciu súčasťou ktorej je technická správa, výkaz výmer, rozpočet, situácia, osadzovací plán, priestorové zobrazenie (perspektíva alebo axonometria), detail, technické výkresy a podľa potreby plán závlah. Organizačná štruktúra spoločnosti zaručuje vysokú pružnosť v požiadavkách klienta, efektivitu práce a kontrolu za prijateľnú cenu.

S čím Vám Pomôžeme?

Od konzultácie, cez návrh a realizáciu, k jedinečným priestorom plných zelene. 

Landscape Design

PRIPRAVENÍ NA NáVRH?

OBJEDNAJTE SI U NÁS

SLUŽBY PROJEKCIA

Poradenstvo
Obhliadka
Príprava podkladov
Závlaha
ŠTÚDIA
DUR
DSP
DRS

Cena projektu je predmetom dohody v závislosti od požiadaviek a zložitosti diela a následnej dokumentácie.

BRATISLAVSKÝ KRAJ

Nová Hora 9063, Stupava, 900 31

+421 907 148 668

gondar@landscape.sk

TRNAVSKÝ A TRENČIANSKY KRAJ

Mateja Bellu 22, Piešťany, 921 01

+421 915 716 981

grosmann@landscape.sk

© Copyright Your Company.  All Rights Reserved.

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

V BRATISLAVE NA STRECHE

Intenzívna vegetačná záhrada plná trvaliek ako súčasť obytného súboru v Petržalke. Lúčny charakter, ktorý má prilákať hmyz a podporiť biodiverzitu aj nad najvyšším poschodím.

Close

PREMENA V RUŽINOVE

Návrh zelene pred novým obytným súborom s polyfunkciou sme vytvorili v spolupráci s architektami Cityprojekt. Vyvýšením terénu sme získali možnosť vyššej výsadby nad plánovaným podzemným parkoviskom.

Close

VODA V MESTE

Navrhnutie vodnej plochy v rámci mestského sídliska. Dôležitý je správny výber rastlín, ktoré obľubujú vlhké prostredie. Drevené mólo vysunuté ponad vodnú plochu umožňuje bližší kontakt obyvateľa s prírodným prvkom.

Close

OÁZA V CENTRE

Návrh zelene vo firemnom átriu s posedením na slnku aj v tieni. Osoby pracujúce vo firme dokážu zrelaxovať v príjemnom prostredí a následne podať lepšie výkony. Pridanou hodnotou je časť vyčlenená na pestovanie.

Close

REZIDENCIA V TRENČÍNE

Riešené územie v Trenčíne navrhnuté na nevyužívanej ploche s napojením na existujúcu zástavbu, dopravné aj pešie komunikácie, cyklotrasy a náučný chodník. K mikroklimatickým vylepšeniam prispievajú zelené strechy.

Close

PRÍRODNO V PIEŠŤANOCH

Návrh zelene pred veterinárnou klinikou v Piešťanoch. Trvalkové záhony, kry a stromy dopĺňajú dláždené plochy a parkovisko. Priestor ponúka aj tienisté miesta a miesta na pozastavenie, či zrelaxovanie.

Close

BONSAJE A SKALY

V tomto prípade tvoria záhradu čisté plochy, priame línie, stálozelené dreviny, nenáročné trávy, akcentujúce skaly a ohnivá červená. Obľúbenými drevinami v tejto záhrade sú exteriérové bonsaje.

Close

NA TERASÁCH V RAJI

Pri svahovitých pozemkoch je o to viac výhodou, keď sa spája projekcia s praxou. Ako realizátori záhrad vieme zo skúseností ponúknuť praktické riešenia tak, aby zároveň aj požiadavky klientov boli rešpektované.

Close

PESTOVANIE S DEŤMI

Záhrada v oblúkových líniách, doplnená o detské prvky, prvky na relax, vyvýšené záhony na pestovanie, priestor na grilovanie a posedenie pod pergolou. Materiálovo prispôsobená architektúre domu.

Close

SO ZIMNOU ZÁHRADOU

Exteriér vnímaný z pohodlia domova, krásny efekt v každom ročnom období. Na jar pôsobia cibuľoviny, v lete rozkvitnuté záhony v rôznych farbách a voňajúce bylinky v kvetináčoch, na jeseň a cez zimu okrasné trávy a živé ploty.

Close

WELLNESS ZÓNA

Wellness zóna so zachovanými bambusmi na krok od domu. Postupný prechod trvalkovými záhonmi až k úžitkovej záhrade s ovocnými stromami, levanduľami, liečivými bylinkami, viničom a priestorom na pestovanie zeleniny.

Close

PRI BAZÉNE S AKCENTAMI

Živý plot s kvitnúcou predvýsadbou a jemný dotyk exotiky. Priestor pre uvoľnenie a dobrú energiu. Záhrada je navrhnutá v jednoduchých tvaroch, s nenáročnými prvkami a s minimalizovaním údržby.

Close
Page Created with OptimizePress